بدان ای پسر
که مردم بی هنر مادام بی سود باشد، چون مُغیلان که تن دارد و سایه ندارد . به نامی که پدر و مادر بر تو نهاده اند قانع مباش و در کسب هنر بگوش تا بلند نام گردی .
با مردم جاهل صحبت و معاشرت مکن خاصه جاهلی که خود را عالم پندارد . سقراط گوید اگر نمی ترسیدم که خلق مرا ملالت کنند و گویند سقراط همه علوم عالم را به یک مرتبه دعوی کرد به یک مرتبه و به طور مطلق می گفتم که هیچ نمی دانم .

توضیحات سایت سلحشوران شهر نراق :
آقای غلامعباس عابدینی فرزند روح الله تاریخ ۳ خرداد ۱۳۱۳ در شهر نراق متولد شد . وی با خانم حشمت ایزدی فرزند آ محمد ازدواج نمود و  دارای دو فرزند به نام های علی و زهرا می باشند . آقای عابدینی در سن ۶۸ سالگی دار فانی را وداع گفت و تاریخ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۸۱ در قطعه ۲۱۳ ردیف ۳۴ شماره ۶ بهشت زهراء(س) تهران خاکسپاری گردید .

فروش باغ ابراهیم کاظم توسط دختر میرزا عبدالباقی کاشانی(همسر غلامحسین ابن ابوالقاسم نراقی) و دخترانشان بتول ، نصرت و زهرا ،به رضاخان نراقی فرزند غلامحسین خان معاون الممالک یک قرن پیش - سند شماره 408

دستخط دهه ۲۰ از آقای غلامعباس عابدینی دانش آموز شهر نراق از درس هنر و دانش و قلمی کردن مطالبی از قابوسنامه

شهر ,آقای ,عابدینی ,فرزند ,هنر ,نراق ,شهر نراق ,یک مرتبه ,به یک ,غلامعباس عابدینی ,آقای غلامعباس ,آقای غلامعباس عابدینی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود فایل بارکد-ردیابی محصول-ریبون-لیبل-برچسب-بارکدخوان-بارکد پرینتر-زبرا-وکس-وکس رزین-کارتریج hp- تهران بارکد مهندسی صنایع دانشگاه تربت حیدریه 93 هايک ويژن من یک معلم هستم شماره دعانویس صددرصد تضمینی ایران وجهان 09053876440 راد چنلز | مرجع کانال و پیج های شبکه های اجتماعی کتابخانه عمومی شهید سید مجتبی علمدار ساری دانلودستان بهشتِ عاشقی